Sony Uhd Tv Tamiri

Sony Uhd Tv Tamiri

Televizyon, icat olduğu günden beri insanların en yaygın kullandığı elektronik cihaz olmuştur. Televizyon sistemleri önce siyah-beyazdan renkliye ardından da daha büyük, daha ince ve günümüzde 3 boyutlu görüntü sunan teknolojilere kadar sürekli gelişmiştir. Televizyonun gelişimi sırasında özellikle görüntüyü yaratma yöntemi değişmiş, farklı ihtiyaçlara göre lcd, plazma, led ve projeksiyon televizyonlar şeklinde farklılaşmıştır. Hangi tip televizyona sahip olursanız olun, hayatınızın bu vazgeçilmez ürününün sorunsuz çalışmasını istersiniz.

Sony Yetkili Servisi olarak tüm görüntüleme teknolojilerinde ve bu teknolojilerin tamirinde uzmanlığımızı ve deneyimimizi hizmetinize sunmaya hazırız. Sony marka lcd, plazma, led ve pojeksiyon televizyonların bakım ve onarımını yıllardır yapıyor, işimize önem veriyoruz. Geniş hizmet ağımızla nerede olursanız olun hemen geliyor, sorununuzu en kısa yoldan ve ekonomik olarak çözüyoruz. Televizyonunuzu alırken tercih ettiğiniz Sony kalitesini, tüm servis hizmetlerinde de tercih edeceğinizi biliyor, sizlerin kaliteli ürünlerinizi en kısa sürede yeniden kullanabilmeniz için çalışıyoruz.

Sony Yetkili Servisi olarak, yıllardır Sony marka lcd, plazma, led, projeksiyon ve tüm televizyon çeşitlerinde deneyimimiz ve uzmanlığımızla öne çıkıyoruz. TSE belgeli olarak çalışan Sony Yetkili Servisi, yaptığı tüm tamir, onarım ve bakım işlemlerinde ve kullandığı tüm yedek parçalarda 1 yıl garanti vermektedir. Sadece orijinal ve kaliteli yedek parça kullanmaktayız. İşinde uzman ve eğitimli teknisyenlerimizle arızları yerinde, hızla tespit ediyor. Televizyonunuzu alıp özenle tamir ediyor ve ilk günkü haline çevirip size geri getiriyoruz. Sizin tek yapmanız gerekense bizi arayıp üstün servisimizden yararlanmak ve yepyeni hale gelmiş televizyonunuzda sevdiğiniz programları izlemeye devam etmek.

 

Sony Uhd Tv Tamiri