Sony Video Kamera Tamir Servis

Sony Video Kamera Tamir Servis

Kamera bulunduğu andan itibaren büyük bir devrim olarak görülmüş ve insanların hayatına hızlı bir giriş yapmış teknolojik bir üründür. Gün geçtikçe zamanın teknolojisine ayak uydurmuş ve birçok çeşitte üretilmeye devam etmiştir. Panasonic kamera konusunda diğer tüm ürettiği ürünler gibi en çok tercih edilen modelleri üretmeyi başarmıştır.

Sony kamera servisi firması olarak bizler de siz değerli Sony marka kamera kullanıcılarına satış sonrası teknik destek işlemleri için yardımcı olabilmekteyiz. Yeni aldığınız tüm Sony marka kameraların daha efektif bir şekilde kullanılabilmesi için ücretsiz teknik destek sunduğumuzu bilmenizi isteriz. Ayrıca yeni aldığınız ya da garanti süresi devem eden tüm Sony marka kameralarınızın tüm teknik destek işlemlerini garanti kapsamında yapmaktayız. Garanti süresi dolmuş veya bir şekilde garanti kapsamının dışında kalmış Sony marka kameralarınızın tüm teknik destek işlemleri içinde bizleri arayarak yardım alabilirsiniz. Garantisi dolmuş bu ürünlerde yapmış olduğumuz tüm işlemleri ve kullanmış olduğumuz tüm yedek parça ürünleri Sony kamera servisi olarak firmamız garantisi altına almaktayız. Sony marka kameralarınızın tüm bakım, onarım, tamirat, tadilat ve yenileme işlemlerini anında yapabilecek donanıma sahip bir firmayız. İstanbul’ un tüm ilçelerinde bulunan yaygın teknik destek ağımız ile siz değerli müşterilerimizin daima hizmetinde

Sony  kamera servisi ile çalışmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise internet sitemizin iletişim bölümünden yaralanarak adres ve telefon bililerimizi alarak bize hemen ulaşınız.

 

Sony Kamera Servisi 0212 502 74 05

Servisimizde SONY markalı kameraların tamiri ve bakımı orjinal yedek parça değişimi yapılarak ve işçilik garantisi verilerek uzman teknisyenlerimizce yapılmaktadır.Servisimizde SONY markalı DV kameralar ,harddiskli kameralar,HI8  model Kameralar,DVD okuyuculu kameraların tamiri yapılmaktadır.Sony kamera pili,sony kamera adaptörü,sony kamera şarj cihazı,sony kamera video kablosu,kamera çanta ve diğer aksesuarlarının satışıda yapılmaktadır.Türkiyenin her yerinden SONY markalı kameralarınızı servisimize kargo ile gönderebilirsiniz.