Sony Servis Bölgeleri

Sony teknoloji üreticileri arasında en güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. Üretmiş olduğu tüm teknolojik ürünlerde kaliteyi ön planda bulunduran sağlamlığı ile müşterisinin daima güvenini kazanan önemli bir firma olmayı başarmıştır.

Sony Tamir servisi olarak bizler almış olduğunuz tüm sony marka ürünlerinizin satış sonrası teknik destek hizmetleri için siz değerli müşterilerimizin daima yanında yer almaktayız. Sahip olduğunuz ya da yeni aldığınız tüm sony  marka ürünlerin garanti kapsamında teknik desteğini gerçekleştirmekteyiz. Tamir servisi İstanbul’ un tüm ilçelerine anında hizmet verebilmektedir. Sony marka laptop, notebook, bilgisayar, tablet, kamera ve fotoğraf makinelerinin tüm problemlerini anında çözüme ulaştırma kabiliyetine ve donanımına sahibiz. Yeni almış olduğunuz tüm Sony marka ürünlerin garantisi için bizlerle çalışmanızı öneririz. Kullanmakta olduğunuz Sony marka ürünlerin tamirat, tadilat, bakım, onarım ve yenileme işlemlerini yapabilmekteyiz. Sony Tamir servisi ile çalışan siz değerli müşterilerimizin tüm Sony marka ürünleri daima güven altındadır. Satış sonrası teknik destek bizim işimiz. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü teknik ekibi ile Sony Tamir servisi daima çalışmak isteyeceğiniz ve cihazınızı hiçbir korku yaşamadan güvenli ellere bırakabileceğiniz köklü bir teknik destek firmasıdır.

Sony Tamir servisi ile çalışmak artık çok daha kolay. İnternet sitemizin iletişim bölümünden yaralanarak adres bilgilerimize ve telefon numaralarımıza ulaşabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sony Servis Bölgeleri